Kratom dovážíme přímo z Indonésie!

Ono by bylo samozřejmě mnohem jednodušší, nakoupit kratom třeba z Holandska a neřešit CLO, DPH nebo komunikaci s tamními obchodníky, ale my prostě chceme to nejlepší. Proto jsme pátrali a zkoušeli, dokud jsme nenašli kvalitu, která je podle nás, mezi těmi TOP.

V Indonésii máme stálého dodavatele, proto se nemusíte bát, že by se kvalita kratomu v průběhu času měnila. Abychom udrželi čerstvost kratomu, necháváme ho vždy zavakuovaný po 1 kg. Kratom stejně jako jiné bylinky postupem času stárne a i jeho účinky postupně mizí. Proto je důležité kratom správně skladovat. A abychom si kvalitu pojistili na 100% objednáváme pravidelně každý měsíc nový. Ano – je to dražší a je s tím víc práce, ale co bychom pro vás neudělali.. 😀

Není to „jen“ eshop, nás to prostě baví!

A to je druhá věc proč si myslíme, že máme oproti konkurenci určitou výhodu. Ještě sice nemáme všechno tak, jak bychom chtěli, protože na eshopu je stále co dohánět, ale pracujeme na tom. Ceny nemáme nejlevnější, ale ruku na srdce, má to svůj důvod. Zaprvé se nechceme předhánět s nekvalitními eshopy, kde kratom stojí 40 Kč a za druhé se snažíme udržovat a zlepšovat kvalitu jak kratomu, tak i našich služeb a to něco stojí. Proto jsme rádi, když od nás pravidelně nakupujete a moc si toho vážíme! 🙂

Od našeho dodavatele máme také k nahlédnutí certifikát alkaloidů obsažených v kratomu, který můžete vidět ZDE. Jméno dodavatele jsme skryli a certifikát jsme pokryli vodoznakem, aby náhodou nedošlo k tomu, že si ho nějaký dobrák vypůjčí.

Takže vám všem moc děkujeme (zvláště pak našim pravidelným odběratelům) a budeme rádi, když budete i dál nakupovat na kryptonit-kratom.cz!