Platby v tuto chvíli přijímáme bankovním převodem a to na účet Fio banky č. účtu: 2201594860 / 2010, nebo dobírkou. Nabízíme také osobní převzetí, kde je možné zaplatit v hotovosti na výdejním místě v Brně. Zboží je odesíláno nejpozději do 48 hodin po obdržení platby na účet. Účtenky posíláme v elektronické podobě na email uvedený v objednávce.
Jako způsob dopravy využíváme služeb české pošty. Zásilku si také můžete vyzvednou na našem výdejním místě a to v Brně v Králově poli. Na doručení všech zásilek si vyhrazujeme maximální dobu tří pracovních dnů od obdržení platby na účet. V případě speciálních požadavků týkajících se způsobu dopravy, obalu či fakturace nás kontaktujte na e-mail nebo přes náš FACEBOOK.
NOVINKA Služba – Vyzvedni IHNED
Nově zavedená služba „vyzvedni ihned“ poskytuje možnost, vyzvednou zboží IHNED po objednání. Služba se prozatím vztahuje pouze na KRATOM! U ostatních produktů bude tato služba zavedena v následujících měsících. Podmínkou služby je vytvoření objednávky na eshopu. Podotýkáme, že nemáme prodejnu, pouze výdejnu! Zboží je možné vyzvednout každý den (včetně víkendu) od 17:30h do 24h! Službu „vyzvedni IHNED“ teprve zavádíme, proto bychom Vás chtěli poprosit o trpělivost než vychytáme všechny mouchy. Děkujeme!
Osobní převzetí v Brně – 20 Kč (1 EURO)
Zásilku si můžete vyzvednou na Adrese – Pivnice Srdcovka, Poděbradova 716/12, Kralovo Pole, Brno a to včetně víkendů v čase od 17:00 – 24:00 v neděli od 17:00 – 23:00. Zásilka zde bude uložena max. 10 dní. Platí se v HOTOVOSTI – na výdejním místě NELZE platit kartou. Pro urychlení výdeje zásilky si prosíme připravte přesnou hotovost. Účtenky zasíláme elektronicky na email uvedený v objednávce. Platí se vždy v CZK!
Česká pošta – 65 Kč
Dodání do 2 – 3 dnů.
Zásilku posíláme vždy doporučeně.
Česká pošta + dobírka – 105 Kč
Dodání do 2 – 3 dnů.
Zásilku posíláme vždy doporučeně.
Uloženka – 65 Kč  (4 EURO – SK) 
Dodání do 2 – 3 dnů.
Možnost platit jak dobírkou, tak i bankovním převodem.
Na Slovensko ČP – na dobírku – 120 Kč (5 EURO)
Pro doručení na Slovensko si vyhrazujeme maximální dobu až pěti pracovních dnů. Zásilka je automaticky pojištěna až do výše 1330 Kč. Kurz: 1 Euro = 26 Czk
Na Slovensko ČP – na účet – 89 Kč (3 EURO)
Pro doručení na Slovensko si vyhrazujeme maximální dobu až pěti pracovních dnů. Zásilka je automaticky pojištěna až do výše 1330 Kč. Kurz: 1 Euro = 26 Czk
Do Polska – na dobírku – 230 Kč (cca 38,36 PLN)
Pro doručení do Polska si vyhrazujeme maximální dobu až pěti pracovních dnů.
Do Polska ČP – na účet – 199 Kč (cca 33,19 PLN)
Pro doručení do Polska si vyhrazujeme maximální dobu až pěti pracovních dnů.
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 1500 Kč máte od nás jako dárek dopravu po ČR zdarma.
Na Slovensku od 2500 Kč.
V Polsku od 3500 Kč.
cs_CZCzech
pl_PLPolish cs_CZCzech