Něco málo o nás..

Eshop jsme založili v roce 2019 společně s mým přítelem Jankem. (Toho můžete slyšet například, když nám voláte.) Byl to náš společný projekt, který měl do Česka přivést kvalitní kratom, o kterém jsme byli přesvědčení, že je jeden z nejlepších. Brali jsme to jako zábavu a koníček, který nás jednoduše bavil a trochu jsme doufali, že by se tento koníček mohl v budoucnu změnit v něco víc. A to se stalo. Jsme za to obrovsky vděční, protože – co si budeme povídat – na začátku to chtělo velikou důvěru, něco si z našeho malého a značně nedodělaného eshopu objednat. 😀 Pár z vás se ale našlo a právě díky vám jsme teď tady.

V roce 2020 se eshopu už věnujeme na full-time. Rozšířili jsme sortiment a přidali bylinky a bylinné extrakty. Vylepšili jsme webové stránky a zlepšili kvalitu služeb. Samozřejmě máme stále co zlepšovat, jelikož si vše děláme sami, včetně grafiky a správy webových stránek. Nás to ale baví a slibujeme, že za rok budeme zase o něco dál! 

Do budoucna plánujeme rozšířit sortiment o další kategorie. Zajímají nás hlavně párty doplňky, ale kdo ví, co vše ještě přidáme. S eshopem máme velké plány, proto se máte určitě na co těšit. Zaměříme se více na sociální média, především na Instagram @kryptonit_life. Budeme moc rádi, když nás budete i nadále podporovat a my na oplátku slibujeme, že na sobě opravdu zamakáme! 🙂

 

Kačka & Janek
Tým kryptonit-kratom.cz
#kryptonitlife         #kryptonitteam 
Main Menu x