OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ V BYSTRCI

Tak trochu na „punk“..

Krok č. 1

UDĚLEJ OBJEDNÁVKU

Vytvoř na eshopu objednávku a následně v košíku, nebo v pokladně vyber jako dopravu „Osobní vyzvednutí Brno-Bystrc“.

Krok č. 2

DOMLUV SI ČAS PŘEDÁNÍ

Zavolej nám, nebo napiš SMS a zeptej se, kdy bude tvoje objednávka nachystaná. Vyzvedávat můžeš většinou ještě tentýž den a to i o víkendu od 15:00!

Krok č. 3

PŘIJĎ NA MÍSTO PŘEDÁNÍ

Zadej do Googlu Teyschlova 1, Brno – Bystrc a přijď na místo předání. Nehledej prodejnu, žádnou tam nenajdeš. Je to na „punk“, takže se s námi potkáš osobně.

Krok č. 4

VYZVEDNI A ZAPLAŤ

TIP: Když zavoláš ještě cca 5 minut dopředu, než dorazíš na místo, tak nebudeš muset čekat.  Peníze většinou na vrácení máme, ale lepší bude, když budeš mít přesně.

ČASTÉ OTÁZKY ???

1. Na jaké číslo volat?

+420 735 091 294 – když je náhodou obsazeno, nebo to nikdo nebere, tak se neboj, zavoláme zpátky. Můžeš psát i SMS, ale nezapomeň uvést číslo objednávky.

 

2. Jak se k nám dostaneš?

Možnost č. 1: Autobusem č. 54, 52, nebo E50 přijedeš na zastávku „Ruda„. (Zastávka je na znamení.) Možnost č. 2: Pojedeš tramvají č. 1 na zastávku Ečerova a pak můžeš jít 5 až 7 minut pěšky, nebo počkáš na autobus č. 54, 52, E50 a pojedeš na zastávku jménem „Ruda„. (Je to jedna zastávka.)
A potom: Jakmile vystoupíš z autobusu, přejdeš přes přechod na protější stranu silnice a vydáš se směrem do kopce. První panelák na rohu (na kopci) je Teyschlova 1.

 

3. Co mám dělat až dorazím na Teyschlovu 1 ?

Jelikož zde nemáme prodejnu, tak se potkáme na ulici. A protože si s námi předem domluvený/á, tak jen chvíli počkej, někdo z našeho Týmu tam hned přijde. Kdyby cokoliv, volej.

 

4. Jak je to s vyzvednutím o víkendu?

O víkendu můžeš vyzvedávat taky, ovšem až od 15 h.

 

5. Proč máme osobní vyzvednutí takhle na „punk“?

Tento způsob vznikl za času COVID-19 a my jsme jednoduše zjistili, že se tento způsob předávání celkem líbí. A tak jsme ho nechali běžet dál. Rádi s tebou chvíli pokecáme a můžeš se na cokoliv zeptat.

GOOGLE MAPKA

Někde tady se potkáme. 🙂